Ryobi ONE+ akkuketjusaha 30 cm OCS1830 runko
Ryobi ONE+ akkuketjusaha 30 cm OCS1830 runko
Lue tuotekuvaus
Ei saatavilla
Ei saatavilla
Sahassa on luotettava Oregon-laippa ja -teräketju. Ketjun kireyttä voi säätää näppärästi ilman työkaluja, ja ketju on automaattisesti öljytty. Mekaaninen ja sähköinen jarru varmistavat turvallisuuden.
Ketjusaha toimii 18 V:n ONE+ -akulla ja laturillla, joita voit käyttää muidenkin saman Ryobi-tuotesarjan laitteiden kanssa. Parhaan tehon ja käyntiajan saat käyttämällä vähintään 4.0 Ah:n akkua. Huom. Akku ja laturi myydään erikseen!
Ryobi tarjoaa tuotteelle kahden vuoden takuun takuun, jonka voi pidentää kolmeen vuoteen rekisteröitymällä.
• Akkukäyttöinen näppärä ketjusaha pieniin töihin
• Yhteensopiva 18 V:n ONE+ -akkujen ja laturien kanssa (EI toimiteta tuotteen mukana)
• Hiiliharjaton moottori
• Oregon-laippa ja -teräketju
• Laipan pituus: 30 cm
• Ketjunopeus 10 m/s
• Mekaaninen ja elektroninen ketjujarru
• Helppo teräketjun pikakiristys
• Automaattinen teräketjuvoitelu
• Paino ilman akkua: 3,2 kg
• Mukana laipansuojus
• Valmistajan takuu 2 v (rekisteröitymällä 3 v)
- Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)24
- Leveys209 mm
- Pituus484 mm
- Korkeus239 mm
- Paino4.3 kg
1
2
3
4
5
Tämän tuotteen ostanut asiakas
2 päivää sitten
Tämän tuotteen ostanut asiakas
Täydet tähdet!Kevyt ja tosi helppo käyttää naisen voimilla.Katkoin yksin katolle kaatuneen tuulikaadon.Välillä täytyy toki käydä akkua lataamassa, mutta sillä aikaa voi tehdä jotain muuta.Kävimme varta vasten tätä työtä silmälläpitäen ostamassa tämän sahan.Kannatti👍 ja käytössä tulee oleen.
Oliko tämä arvostelu hyödyllinen?
Tämän tuotteen ostanut asiakas
6 päivää sitten
Tämän tuotteen ostanut asiakas
Kevyt ja turvallinen.
Oliko tämä arvostelu hyödyllinen?
Tämän tuotteen ostanut asiakas
1 kuukausi sitten
Tämän tuotteen ostanut asiakas
Kevyt ja ketterä kaveri pienten puiden kaatoon ja oksimiseen. Yllättävän hyvin vääntöä ja tukeva runko vaikka onkin lelun näköinen.
Oliko tämä arvostelu hyödyllinen?