Ryobi MAX POWER akkuketjusaha RY36CSX40B-160 (6,0 Ah)
Arvosana 4.6/5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana 4.6/5 tähteä
  • 40 cm:n laippa kaikkiin pihan ja puutarhan sahaustöihin
  • Nopea ja tarkka sahaus 22,5 m/s ketjunopeudella
  • Tehokas hiiliharjaton moottori
  • Sama akku sopii koko MAX POWER -sarjaan
Lue tuotekuvaus
Osta tavaratalosta
Ei saatavilla
Tilaa verkkokaupasta
Ei saatavilla
Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
Ryobi MAX POWER -akkuketjusaha RY36CSX40B-160 on tehokas ja kestävä puutarhatyökalu, joka sopii erinomaisesti puiden ja oksien sahaamiseen. Tämä 36 V MAX POWER -sarjan ketjusaha on varustettu hiiliharjattomalla moottorilla, joka takaa pidemmän käyttöiän ja paremman energiatehokkuuden. Laipan pituus on 40 cm, ja ketjunnopeus jopa 22,5 m/s, mikä mahdollistaa nopean ja tarkan sahaamisen.
Tuote kuuluu 36 V MAX POWER -sarjaan, jossa sama akku sopii kaikkiin järjestelmän puutarhatyökaluihin. Mukana toimitetaan suorituskykyinen 6,0 Ah:n Lithium+ akku ja laturi. Tämä akkuketjusaha on ihanteellinen valinta niin kotipuutarhureille kuin ammattilaisille.
• Jännite: 36 V
• Mukana 6,0 Ah:n MAX POWER -akku ja laturi (1,7 Ah)
• Hiiliharjaton moottori
• Laipan pituus 40 cm
• Ketjunnopeus 22,5 m/s
• Mekaaninen ja sähköinen ketjujarru
• Tärinänestojärjestelmä
• Manuaalinen ketjunkiristys työkalulla
• Automaattinen teräketjuvoitelu
• Softgrip-kahva
Tuotekoodi:
Brändi:
RYOBI
Tekniset tiedot
  • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
    24
  • Takuuaika ammattikäytössä (kk)
    12
  • Tuotesarja
    Ryobi MAX POWER 36 V
  • Sisältää akun
    Kyllä
  • Sisältää laturin
    Kyllä
Pakkauksen mitat ja paino
  • Leveys
    280 mm
  • Pituus
    520 mm
  • Korkeus
    350 mm