CAR-REP Korjausmaali CR200010 400ML
Arvosana 5/5 tähteä
Oletuskuva
Saatat tarvita myös näitä:
Arvosana 5/5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Saatat tarvita myös näitä:
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Kaikki myydyimmät värisävyt:
    • Lopputuloksena on luettelo yli 28,000 OE-auton värikoodille
    • Etsi oikea väri autoosi: https://application.car-rep.fi/colorguide/index.php/carrep/
    Vaaralausekkeet:
    • E3: :
    • H229: ) Voi aiheuttaa allergisen ihoreaktion. (
    • H317: ) Ärsyttää voimakkaasti silmiä. (
    • H319: ) Saattaa aiheuttaa uneliaisuutta ja huimausta. (H336)
    • H336: Saattaa aiheuttaa uneliaisuutta ja huimausta.
    Faroangivelser:
    • H222: Extremt brandfarlig aerosol. Eye Irrit. 2
    • H229: Tryckbehållare: Kan sprängas vid uppvärmning. Aerosol 1
    • H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion. STOT S
    • H319: Orsakar allvarlig ögonirritation. Skin Sens. 1A
    • H336: Kan göra att man blir dåsig eller omtöcknad.
    hazard_pictogram_GHS02
    hazard_pictogram_GHS07
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    CAR-REP
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      65 mm
    • Pituus
      65 mm
    • Korkeus
      200 mm