Bahco BWTB12P150 momenttisauva 1/2" 150 Nm
Arvosana 5/5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana 5/5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      82 mm
    • Pituus
      270 mm
    • Korkeus
      80 mm