Bahco BWTB12P100 momenttisauva 1/2" 100 Nm
Arvosana 4/5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana 4/5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      85 mm
    • Pituus
      270 mm
    • Korkeus
      95 mm