Bahco BHVIS08115 konehylsy Volvo 115 mm 3/4"
Arvosana /5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana /5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    • Erikoiskonehylsyt, Heavy Duty
    • Taka BHVIS08100
    • Etu BHVIS0895
    • Kiinnitys: 3/4"
    • Musta fosfatoitu pinnoite
    • Kestävää erikoisterästä
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      150 mm
    • Pituus
      150 mm
    • Korkeus
      105 mm