Bahco BE5049H10L irtokärki kuusiokolo 10 mm pitkä 10 mm 5 kpl
Arvosana /5 tähteä
Oletuskuva
LAAJENNETTU VALIKOIMA
Arvosana /5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Ruuvauskärki kuusiokoloruuveille, mm-koot
    • Kiinnitys: 10 mm
    • Saatavana mitat: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 ja 14 mm
    • Kestävää terästä
    • Kärkiosissa pinnoite
    • DIN3126-standardin mukainen kovuus
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      93 mm
    • Pituus
      135 mm
    • Korkeus
      10 mm