Bahco A6800SM-11 hylsy 11 mm pitkä 1/4"
Arvosana /5 tähteä
Oletuskuva
Oletuskuva
Arvosana /5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    1/4" pitkät hylsyt, kuusikulmainen
    • Mm-koot
    • Hylsyt sopivat muttereihin ja pultteihin, joita käytetään ilmailuteollisuudessa
    • Ei sovi konekäyttöön
    • Valmistettu teräksestä
    • Standardit: ISO 2725-1/1174-1, DIN 3120
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      43 mm
    • Pituus
      115 mm
    • Korkeus
      16 mm