Bahco 7809M-5-100 kärkihylsy kuusiokolo 5 mm pitkä 100 mm 1/2"
Arvosana /5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana /5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Ei sovi konekäyttöön
    • Kiillotettu pinta
    • Kestävää terästä
    • Standardit: ISO 1174/3120
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      45 mm
    • Pituus
      162 mm
    • Korkeus
      20 mm