Bahco 76R3-1000 taittuva momenttiavain asteikkoikkunalla 300 - 1000 Nm 3/4"
Arvosana /5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana /5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Mekaaninen, säädettävä, taittuva momenttiavain asteikkoikkunalla, kiinteä räikkäpää.
    Kaksoisasteikko (Nm/ft.lb).
    Voidaan käyttää myötä- ja vastapäivään painamalla räikkäpään neliövääntiö halutulle puolelle.
    Tarkkuus ±4 %.
    Läpityönnettävät räikkäpäät mahdollistavat käytön myötä- ja vastapäivään.
    Kahvaosan asteikko on selkeästi erottuva ja ikkunalla suojattu.
    Toimitetaan kestävässä, puhallusmuovatussa muovikotelossa.
    ISO 6789.
    Valmistettu Englannissa.
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      260 mm
    • Pituus
      960 mm
    • Korkeus
      100 mm