Bahco 3940-228-18-ST puukkosahan ohut terä metallille 18 tpi 228 mm 5 kpl
Arvosana 4.8/5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana 4.8/5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      55 mm
    • Pituus
      228 mm
    • Korkeus
      10 mm