Bahco 3921-230-T27-IM hiomalaikka 230 x 6.5 mm METALLI
Arvosana 4.3/5 tähteä
Oletuskuva
Arvosana 4.3/5 tähteä
    Lue tuotekuvaus
    Osta tavaratalosta
    Ei saatavilla
    Tilaa verkkokaupasta
    Ei saatavilla
    Saatavuus ja hyllypaikka tavarataloissa
    Eurooppalainen hiomalaikka metalleille (rauta- ja ei rautapitoiset metallit sekä RST).
    Tuotekoodi:
    Brändi:
    Bahco
    Tekniset tiedot
    • Takuuaika kuluttajakäytössä (kk)
      60
    Pakkauksen mitat ja paino
    • Leveys
      230 mm
    • Pituus
      230 mm
    • Korkeus
      6 mm